Pimp My Ride

Pimp My Ride

14. března 2008 v 18:47 | Martin Jech
Pimp My Ride je TV show produkovaná MTV (Music Television), kterou moderuje americký rapper Xzibit. V každém díle této reality show jsme svědky proměny sotva pojízdné kraksny v nablýskaný a neuvěřitelně vybavený bourák.
Epizoda seriálu Pimp My Ride obecně začíná vybraným účastníkem, který se chlubí svým autem a přesvědčuje MTV o tom, proč zrovna jeho kára potřebuje oživit. Nakonec vysloví kouzelnou formulku "Please MTV, Pimp My Ride" a na scéně se objeví moderátor Xzibit (až na pár dílů. ve kterých hostuje Chamillionaire). Nejdříve letmo zkontroluje vehykl a poté jde k domu účastníka, zaklepe a už se jen nestačí divit, jak daný šťastlivec reaguje na tak milou návštěvu. Následně se oba jdou podívat na auto, Xzibit zkoumá detaily jak karoserie, tak interieru a nakonec odjíždí s tímto křápem do servisu, kde z něj opět udělají auto a navíc ho vybaví podle potřeb zákazníka.

V něktrých dílech se dají spatřit opravdu nechutně zasviněná auta, např. myši ve zmrzlinářském autě, injekční stříkačka (prý kvůli cukrovce), několik týdnů, spíš měsíců nesnědené jídlo, rozlité nápoje atd.
V 1.-4. sérii Xzibit vozí auta do servisu WCC (West Coast Customs) a od 5. série do GAS (Galpin Auto Sports), kde závodní tým obecně nahrazuje většiny součástí a znovu vystaví interiér a zevnějšek od píky. Jak už jsem zmínil, každé auto přispůsobí potřebám zákazníka, což v praxi znamená, že pokud se živíte hrnčířstvím, určitě vám v autě nebude chybět hrnčířský kruh, pokud máte sbírku bot, vytvoří vám v autě botník, jste-li zmrzlinář, tak... no nechte se překvapit co všechno nahradilo 7 myší a voprejskanou lednici. Samozřejmě nechybí spousta displejů, televizí, kvalitní sound systém a dalších žroutů energie.

Na konci dílu je už předělané auto odhalené jeho majiteli, stejně jako všechny detaily renovace a uživatelských rysů. Navíc Xzibit obvykle obdaruje účastníka maličkostí, která nějak souvisí s autem nebo majitelovým koníčkem.
 
 

Reklama